Teknoser Büro Makinalari Tic. Ltd. Şti.

ONLİNE TAHSİLAT
Güvenli Ödeme Sayfası

Zahlung

Persönliche Informationen
Belegart
Belegart
Name der Firma
Steuernummer
Steuerverwaltung
Name *
Familienname *
Email *
Handynummer *
Zahlungsinformationen
Betrag *
Währung
Beschreibung
Kreditkarteninformationen
Kreditkartennummer *gültig bis *
Mois *
Année *

CVC * ?


Kreditkartenbesitzer *
Payment Type *
Single Shot
Installments
Der Betrag von  0.00 TL  Türkische Lira wird von Ihrer Kreditkarte als  Einmalzahlung abgezogen.

 

Dikkat!

Eski versiyon bir Chrome kullanmaktasınız. Tüm fonksiyonların hatasız olarak çalışabilmesi için güncel bir tarayıcı kullanmanız gerekmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak en yeni sürüme erişebilirsiniz.

En Yeni Sürüm

Dikkat!

Eski versiyon bir Firefox kullanmaktasınız. Tüm fonksiyonların hatasız olarak çalışabilmesi için güncel bir tarayıcı kullanmanız gerekmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak en yeni sürüme erişebilirsiniz.

En Yeni Sürüm

Dikkat!

Eski versiyon bir IE kullanmaktasınız. Tüm fonksiyonların hatasız olarak çalışabilmesi için güncel bir tarayıcı kullanmanız gerekmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak en yeni sürüme erişebilirsiniz.

En Yeni Sürüm

Dikkat!

Eski versiyon bir Opera kullanmaktasınız. Tüm fonksiyonların hatasız olarak çalışabilmesi için güncel bir tarayıcı kullanmanız gerekmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak en yeni sürüme erişebilirsiniz.

En Yeni Sürüm

Dikkat!

Eski versiyon bir Safari kullanmaktasınız. Tüm fonksiyonların hatasız olarak çalışabilmesi için güncel bir tarayıcı kullanmanız gerekmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak en yeni sürüme erişebilirsiniz.

En Yeni Sürüm